انواع مختلف بوسه و معانی آن

13 فوریه روز بوسه در هفته ولنتاین است. آیا می دانستید بوسه ها معانی مختلفی را منتقل می‌کنند؟. با دانستن انواع مختلف بوسه‌ها و معانی آن‌ها، عمق رابطه عاشقانه و اشتیاق خود را بین خود و شریک زندگی خود اندازه گیری کنید. یک بوسه به بازگرداندن جرقه در رابطه و احیای دوباره برخی از عاشقانه‌ها کمک می‌کند. و با توجه به این که هفته ولنتاین با شکوه جشن گرفته می‌شود، تصمیم گرفتیم در مورد جشن بوسه و معانی آن حرف بزنیم. و به زوج ها یادآوری کنیم که برای بوسیدن وقت بگذارند. به عنوان پایه‌ایی مهم برای یک رابطه باثبات نه تنها یک رفتار عادت وار. در این مقاله انواع مختلف بوسه و معانی آن مورد بررسی قرار گرفته است.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: احساس تنهایی بعد ازدواج: ۶ علت مهم احساس تنهایی در زندگی مشترک

با دانستن انواع مختلف بوسه‌ها و معانی آن‌ها، عمق رابطه عاشقانه و اشتیاق خود را بین خود و شریک زندگی خود اندازه گیری کنید:

  1. از انواع مختلف بوسه و معانی آن؛ بوسه دست

انتقال احترام، بوسه دست توسط یک شریک عاشقانه به این معنی است که آن‌ها شما را خاص، منحصر به فرد و ارزشمند می‌دانند. آن‌ها شما را برای آنچه هستید دوست دارند و در برابر شما فروتن هستند. این فرهنگ از کشورهای اروپایی سرچشمه گرفت و توسط فرهنگ پاپ که در آن یک شاهزاده همیشه دستان معشوقه‌اش را می بوسد، گسترش یافت.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: ۸ مهمترین تفاوت عاشق شدن مردان و زنان که هر کسی باید بداند!

  1. پیشانی (یا سر) بوسی

نشان از مراقبت، محبت و احساس محافظت دارد. بوسه پیشانی یا سر بیانگر “من متوجه تو هستم” یا “تو اینجا امن هستی می‌باشد.” سطحی از شفقت یا مراقبت را نسبت به شخص دیگر منتقل می‌کند. که در آن شریک زندگی شما می‌خواهد ابراز کند که او در قبال مراقبت از شما احساس مسئولیت می کند. می خواهد شما در کنار او احساس امنیت کنید و افزایش صمیمیت و اعتماد، امنیت و تحسین را در رابطه نشان می‌دهد.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: ۸ مهمترین اشتباهات روابط زناشویی مربوط به اختلال غفلت عاطفی دوران کودکی

  1. انواع مختلف بوسه و معانی آن؛ بوسیدن شکم

بوسه شکم، مانند بوسه پیشانی یا سر یعنی شریک زندگی شما از شما محافظت می‌کند و می‌خواهد شما بدانید، می‌توانید به او اعتماد کنید. بوسه بر این ناحیه حساس، کشش قوی و صمیمی را بین شما دو نفر در حین در آغوش گرفتن است. و تماشای تلویزیون یا در حین معاشقه، منتقل می‌کند.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: ویژگی های یک همسر خوب از نگاه مردان

  1. بوسه بینی

بوسه بینی عمق احساسات شما را نشان می‌دهد. یک بوسه ملایم، نه شهوانی و نه به معنای عشق، بله معنی مراقبت و ستایش برای شریک عاشقانه شما را نشان می‌دهد.

مطلب مرتبط: چطور یک زندگی جنسی شاد داشته باشیم؟

  1. انواع مختلف بوسه و معانی آن؛ بوسه گردن

بوسه گردن، بوسه شهوانی است زیرا معنی نیات جنسی و عشق پرشور را منتقل می‌کند. و احساسات شدیدی را برمی انگیزد که بیشتر به رابطه جنسی منجر می شود.

  1. پشت و شانه ها را ببوسید

بوسه بر پشت و شانه‌ها یعنی شریک زندگی شما می‌خواهد از ارتباط و صمیمیت عمیق تر دوری کند. در حالی که دیگران ممکن است آن را اینگونه ندانند. و از آن برای انتقال علاقه و جذابیت در حین تحریک جنسی استفاده کنند.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: راهکارهای زنده نگه داشتن تمایلات جنسی: نکات مهم برای پرشور ماندن زندگی زناشویی

  1. انواع مختلف بوسه و معانی آن؛ بوسه آرایشی یا بوسه فرانسوی

یک بوسه عمیق، سنگین و هوس انگیز روی لب ها به این معنی است که شریک زندگی شما واقعاً عاشق شما است. یا به دنبال نزدیک شدن است و در حال حاضر با میل به یک ارتباط عمیق برانگیخته شده است.

از بوسه افلاطونی روی گونه که ناراحتی را از شریک زندگی شما دور می‌کند تا بوسه لاله گوش که پرشور و عشق است. بوسیدن می‌‌تواند حال رابطه تان را خوب کنید. پس بوس و بغل را از هم دریغ نکنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد آرا: 4

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *