اتاق خواب و شخصیت افراد

این که چگونه وسایل خود را نگه می داریم، اتاق نشیمن، حمام، اتاق خواب خود را چطور نگهداری می کنیم مساله مهمی است. چرا که شکل اتاق و نوع نگهداری از آن در واقع نوع شخصیت شما را نشان می دهد. چه این که اتاق خواب فوق‌العاده تمیز یا پر زرق و برق یا بهم ریخته و نامرتب بیان گر نوع نگرش و شخصیت شما است. اگر فردی سرزده وارد اتاق خواب شما شود به راحتی متوجه می شود که شما فردی منظم، خوش سلیقه یا نامرتب و بی منظم هستید. بنابراین با دیدن اتاق خواب تان همه چیز در مورد شما برملا می شود. با توجه به این مساله، به ۴ نوع اتاق خواب اشاره می کنیم. در واقع میان اتاق خواب و شخصیت افراد یک رابطه مستقیم وجود دارد.

بیشتر بخوانید: اتاق خواب کودک با طرح های مدرن – نکات و ایده های مهم

۱.اتاق خواب و شخصیت افراد؛ یک اتاق خواب مینیمالیستی

اگر اتاقی ساده با دیوارهای ساده، تخت، کمد و میز مطالعه بدون هیچ یا یک عکس روی دیوار دارید، اتاق خوابی مینیمال دارید. این نشان می دهد که شما فردی ساده و معمولی هستید. کمی سنتی تر از آن چیزی که احتمالاً فکر می کنید، به نظر می رسید. به علاوه داشتن چنین اتاق خوابی، نشان می دهد که شما در درون خود بسیار متمرکز هستید یعنی فرد درون گرا هستید. به همین خاطر ابراز احساسات و عشق برای شما سخت و دشوار است. چنین فردی اگر شریک عاطفی برون گرا داشته باشد به شدت با او دچار مشکل می شود.

بیشتر بخوانید: شخصیت شناسی: ده روش اثبات شده برای شناخت افراد

۲.اتاق خواب نامرتب و بهم ریخته

وسایل شما همیشه در اتاق پراکنده است. حتی زمانی که اتاق خواب شما دارای انباری و کمدهای دیواری زیادی است. آشغال های اضافی، صندوق‌های خرید، پلاستیک و چیزهایی که دیگر آن را استفاده نمی کنید، در چهار اطراف اتاق تان وجود دارد. در حالی که باید در سطل اشغال باشند. رختواب شما همیشه نامرتب و بهم ریخته است. هیچ گاه عادت ندارید تا صبح ها رختواب تان را منظم کنید و بعد به سراغ کار تان بروید. در صورتی که اتاق خواب شما این گونه است، مردم شما را به عنوان یک فرد آشفته با نگرش شیطانی تصور می کنند. گرچه این تصور درست نیست. به لحاظ روان شناسی، بیشتر افرادی که در ظاهر نامرتب و بی نظم هستند، ذاتا افراد خون گرم و صمیمی هستند.

بیشتر بخوانید: شخصیت شناسی از روی دندان: دندان های شما در مورد شخصیت تان چه می گویند؟

۳.اتاق خواب و شخصیت افراد؛ اتاق خواب زینتی و پر زرق و برق

یک اتاق بزرگ با دکوراسیون رنگارنگ، کوسن های کرکی به این معنی است که شما فردی بسیار وظیفه شناس هستید. اگر اتاق خواب شما خارج از یک کاتالوگ یا چیزی شبیه به پست های اینستاگرام است، این نشان می دهد که شما دارای خلاقیت هستید. به علاوه، علاقه زیادی به ایده های مختلف دارید. داشتن چنین اتاق خوابی نشان می دهد که شما فردی کاملا برونگرا هستید. از سویی به مردم اجازه نمی‌دهید خود واقعی شما را ببینند. زیرا شما تلاش می کنید که چهره‌ای مطابق به میل مردم از خود نشان دهید.

بیشتر بخوانید: علم توضیح می دهد؛ چرا خوابیدن در اتاق سرد برای سلامتی خوب است

۴ اتاق خوابی با دکور مات و هنرمندانه

اتاق خوابی با دکور هنرمندانه با چراغ های پری و کوسن های راحت نشان از خیلی چیزها دارد. یکی این که شما عاشق سفر هستید. حتی اگر هنوز نرفته اید، اگر فرصتی پیدا کنید به جاهایی فوق العاده سفر خواهید کرد. دوما، شما به آنچه در داخل است و آنچه نیست اهمیت نمی دهید. دنبال کردن یک روند همیشگی و تکراری در طبیعت شما وجود ندارد. شما فضای خود را دوست دارید، وقت خود را با خود می گذرانید و نسبت به شخصیت خود بسیار مطمئن هستید. داشتن چنین اتاق خوابی، نشان می دهد که شما فردی با اعتماد به نفس و کمی خودخواه هستید.

بیشتر بخوانید: ۱۴ بهترین رنگ برای اتاق خواب که فضایی پر از آرامش برای تان فراهم می کند

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.