رنگ سال ۲۰۲۲

پنتون، شرکتی که به عنوان تعیین ‌کننده غیر رسمی رنگ سال، شهرت جهانی دارد، روز چهارشنبه رنگ سال ۲۰۲۲ خود را اعلام کرد: «Very Pery» – اولین سایه رنگی که این شرکت برای رنگ سالانه امسال خود خلق کرده است.

این شرکت در بیانیه‌ ای اعلام کرد که رنگ آبی ارغوانی با ته رنگ قرمز بنفش، “نمادی از روح زمانه و گذار و تحولی است که از آن عبور می‌کنیم.”

این شرکت افزود: «در حالی که ما از یک دوره شدید انزوا بیرون می آییم، مفاهیم و استانداردهای ما در شرف تغییر هستند و زندگی فیزیکی و دیجیتالی ما با روش های جدیدی ادغام شده است. “طراحی دیجیتال به ما کمک می کند تا محدودیت های واقعیت را گسترش داده، دروازه‌ ای را به روی دنیای مجازی پویا باز کنیم که در آن بتوانیم امکان کاوش و خلق رنگ های جدید را ایجاد کنیم.”

به گفته این شرکت، Very Peri اولین رنگی است که پنتون برای رنگ انتخابی سالانه خود ایجاد کرده است. این رنگ بر اساس تئوری رنگ و گرایشات سال است.

به عنوان رنگ سال ۲۰۲۱، سال گذشته، پنتون آمیخته ای از خاکستری و زرد روشن را انتخاب کرده بود و توضیح داده بود که این دو به منظور «بیان پیامی از قدرت و امیدواری هستند که هم پایدار و هم نشاط‌ آور است».

لوری پرسمن، معاون رئیس مؤسسه رنگ پنتون در بیانیه‌ ای اظهار داشت: رنگ سال ۲۰۲۲ پنتون منعکس ‌کننده آن چیزی است که در حال حاضر در فرهنگ جهانی ما رخ می‌دهد.

از آنجایی که جامعه همچنان رنگ را به ‌عنوان شکل مهم ارتباط و راهی برای بیان و تأثیرگذاری بر ایده‌ها و احساسات و تعامل و ارتباط می‌شناسد، پیچیدگی این رنگ آبی قرمز بنفش جدید یا به نوعی ارغوانی ملایم و پری گونه، امکانات گسترده ‌ای را که پیش روی همه ما قرار دارد برجسته می‌کند.»

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *