مقام های محلی می گوید ساختمان های ولسوالی و ریاست امنیت ملی ولسوالی قرمقول ولایت فاریاب در کنترول طالبان قرار دارد و حدود 60 تن از نیروهای امنیتی در تعمیر فرماندهی پولیس این ولسوالی محاصره شده اند.

محمد طاهر رحمانی، رییس شورای ولایتی فاریاب امروز چهارشنبه(6سنبله) به خبرنامه گفت: “گروه طالبان شب گذشته بالای ولسوالی قرمقول حمله گروهی کرده اند”.

رحمانی افزود، در این حمله ساختمان های ولسوالی و ریاست امنیت ملی این ولسوالی به کنترول طالبان در آمده  و 2 تن از نیروهای امنیتی کشته و 10 تن دیگر زخمی شده اند.

faryab

رییس شورای ولایتی فاریاب افزود، در حمله هوایی که به حمایت نیروهای محاصره شده در ولسوالی قرمقول انجام شده است، 4 تن از گروه طالبان کشته و 7 تن دیگر زخمی شده اند.

رحمانی تاکید کرد، حدود 60 تن از نیروهای امنیتی در فرماندهی پولیس این ولسوالی محاصره شده اند که اگر به آن ها کمک نشود، احتمال دارد همه کشته شوند و یا به دست گروه طالبان اسیر کردند.

به گفته او،  مقام های محلی وعده ارسال نیروهای کمکی به ولسوالی قرمقول را داده اند، اما تا هنوز در این مورد اقدام عملی نشده است.

در همین جاوید بیدار، سخنگوی والی فاریاب در صحبت با خبرنامه از وقوع این رویداد و حمله طالبان به قرمقول اظهار بی خبری می کند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *