تعبیر خواب مرده: ۳۶ معنا و مفهوم دیدن میت در خواب |
تعبیر خواب مرده: ۳۶ معنا و مفهوم دیدن میت در خواب

تعبیر خواب مرده: ۳۶ معنا و مفهوم دیدن میت در خواب

مترجم

سارا فیضی
مترجم

۲۸ / جدی ۱۳۹۹ | ۰ دیدگاه
Image Title

دیدن خواب مرده بسیار رایج است. برای درک تعبیر خواب مرده، باید چند نکته را در نظر بگیرید. مهم است که آیا آن ن آنمفرد واقعا از دنیا رفته یا زنده است. یا مثلا، ناراحت است یا خوشحال؟ با هم در این نوشتار ۳۶ تعبیر خواب مرده را می‌بینیم.

۱. مطابق با تعبیر خواب چینی‌ها، دیدن افراد مرده‌ای که در زمان حیات بسیار مورد احترام بوده‌اند، نمادی از موفقیت و خوشبختی بزرگ است.

۲. اگر در خواب دیدید که شخصی زنده، مرده‌ است، نباید نگران شوید. چنین رویایی یک نمونه از تعبیر معکوس است. اتفاقات خوبی برای شخصی که در خواب مرده دیدید رخ خواهد داد. به علاوه، آرامش او می‌تواند به نوعی با شما مرتبط باشد.

۳. برخی از کتاب‌های تعبیر خواب دیدن خواب مرده را اینطور تعبیر می‌کنند که بیننده خواب از خود بسیار ناراضی است، احساس گناه دارد و از اینکه چیزی در گذشته‌اش قابل تغییر و اصلاح نیست، بسیار متاسف است.

۴. تعبیر خواب مرده: اگر چند فرد مرده در خواب شما را محاصره کردند، بدان معناست که شما مجبور خواهید شد با مشکلات و گرفتاری‌های زیادی روبرو شوید.

۵. اگر در خواب دیدید که اجساد توسط امواج دور می‌شوند یا شسته می‌شوند، به این معنی است که مشکلات شما به خودی خود از بین می‌روند.

۶. تعبیر خواب مرده: طبق کتاب‌ تعبیر خواب قرن ۲۱، مرگ در خواب نماد پایان برخی از مراحل زندگی است، بدین معنا که ناخودآگاه شما سعی می‌کند شما را برای تغییرات آماده کند. ممکن است به زودی اخباری دریافت کنید که همه چیز را مرتب می‌کند.

۷. اگر شخص مرده‌ای را در تابوت دیدید، باید حواس‌تان به اوضاع باشد. کتاب‌های تعبیر خواب توصیه می‌کنند کارهای دارای مسئولیت سنگین را به زمان بهتری موکول کنید چون در حال حاضر بعید است که موفقیتی حاصل شود.

۸. اگر یک فرد مرده را در جهتی نامعلوم دنبال کنید یا از او پیشنهادی بگیرید، علامت بدی محسوب می‌شود. این خواب هشداری در مورد خطر است که در صورت احتیاط می‌توان از آن جلوگیری کرد.

۹. تعبیر خواب مرده: حمل تابوت با فرد مرده درونش نوید سود مالی را می‌دهد.

۱۰. اگر خود را به عنوان یک مرده در تابوت ببینید، تعبیرش این است که در زندگی با موانعی روبرو خواهید شد که مانع تحقق برنامه‌های‌تان می‌شود.

۱۱. به خاک سپردن یک تابوت با فرد مرده به این معناست که شما سعی می‌کنید برخی اتفاقات را فراموش کنید اما در حال حاضر خیلی موفق نیستید.

۱۲. بیرون آوردن مرده در خواب به این معناست که برخی موضوعات مخفی افشا خواهد شد.

۱۳. تعبیر خواب مرده: دیدن دوست‌تان در یک تابوت نوید موفقیت در زندگی شغلی یا شخصی را می‌دهد. این رویا می‌تواند به معنای ازدواج هم باشد.

۱۴. مطابق با برخی از کتاب‌های تعبیر خواب دیدن تابوت با تعداد زیادی گل در اطراف آن، به معنای وجود مشکلاتی است که ازدواج‌تان به دنبال خواهد داشت.

۱۵. اگر در خواب خودتان را مرده دیدید، مکن است مشکلات در انتظار شما باشند. البته مطابق با کتاب تعبیر خواب جیپسی، این خواب بدان معناست که یک عمر طولانی خواهید داشت.

۱۶. اگر در خواب‌تان مرده زنده شد، می‌توانید در زندگی واقعی در انتظار مشکلات باشید.

۱۷. تعبیر خواب مرده: مطابق با تعبیر خواب چینی اگر در خواب ببینید که یک مرده زنده می‌شود مهمانان غیر منتظره‌ای خواهید داشت.

۱۸. خواب مرده‌ای که دست‌هایش را به سمت شما دراز کرده نشانه بدی است. ممکن است هدف انتقام کسی شوید که صدمه دیده، بیمار شوید یا حتی مورد حمله قرار بگیرید.

۱۹. اگر در خواب دیدید مرده‌ای گریه می‌کند، دعوا و درگیری در انتظار شما است.

۲۰. دیدن مرده‌ای که با چشمان باز و در آرامش دراز کشیده‌است نوید سود مالی می‌دهد. سود حاصل از جایی خواهد بود که انتظار آن را ندارید.

۲۱. تعبیر خواب مرده: اگر در خواب مرده‌ای به شما پول می‌داد، به معنای سود مادی و موفقیت در زندگی است.

۲۲. اگر پول را از مرده‌ای که بسیار نزدیک به شما بوده بگیرید، بدان معناست که او در تلاش برای کمک است و این کمک می‌تواند فقط حوزه مالی نباشد.

۲۳. تعبیر خواب مرده‌ای که نمی‌شناسید ممکن است نوعی اخطار باشد. باید در فعالیت‌های مالی دقیق و مراقب باشید.

۲۴. تعبیر خواب مرده‌ای که به شما پول کاغذی بدهد می‌تواند نماد سود مالی باشد.

۲۵. اگر در خواب ببینید که یک مرده به شما سکه می‌دهد، به معنای اشک و ناراحتی است.

۲۶. تعبیر خواب مرده: اگر به یاد داشته باشید که مرده با دست راستش به شما پول داده، برنده شدن در قرعه‌کشی می‌تواند در انتظار شما باشد. اگر با دست چپ پول را بدهد، به معنای دریافت حمایت مالی از یک شخص قدرتمند است.

۲۷. تعبیر خواب مرده‌ای که به شما گل داده می‌تواند این باشد که اخیراً یاد او بوده‌اید. این رویا همچنین می‌تواند نمادی از تغییر در وضعیت اجتماعی شمل باشد.

۲۸. اگر مرده‌ای در خواب زنده شود، می‌تواند به معنای تغییر کامل زندگی، روابط قدیمی و کار باشد.

۲۹. اگر در خواب دیدید که می‌خواهید از فرد مرده‌ای دور شوید و او شما را تنها نمی‌گذارد هستید، بدان معناست که برخی از وقایع گذشته در ذهن‌تان مانده و شما را آرام نمی‌گذارد.

۳۰. تعبیر خواب مرده:  اگر در خواب مرده‌ای را دیدید که میهمان شما شده، به این معناست که دل‌تان برای او بسیار تنگ شده‌است.

۳۱. اگر مرده‌ای را خواب ببوسید، می‌تواند به این معنی باشد که نسبت به آن فرد احساس گناه می‌کنید، شاید او را به نوعی ناراحت کرده‌اید.

۳۲. اگر در خواب مرده‌ای به شما می‌گوید که زنده است، می‌توانید منتظر شنیدن خبرهایی باشید.

۳۳. تعبیر خواب مرده‌ای که به شما لبخند می‌زد رهایی از غم و اندوه است.

۳۴. در آغوش کشیدن یک فرد مرده در خواب که زنده و خوشحال است، نوید یک اتفاق مثبت را می‌دهد.

۳۵. تعبیر خواب مرده‌ای ناشناس که به شما لبخند می‌زند، هشدار در مورد یک خطر جدی است.

۳۶. اگر در خواب پدر و مادرتان را که مرده‌اند، خوشحال ببینید به معنای تایید اقدامات کنونی‌تان است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید