زنان قدرتمند: ۵ ویژگی که در وجود یک زن قوی نمود می کند |
زنان قدرتمند: ۵ ویژگی که در وجود یک زن قوی نمود می کند

زنان قدرتمند: ۵ ویژگی که در وجود یک زن قوی نمود می کند

مترجم

سارا فیضی
مترجم

۱۷ / سنبله ۱۳۹۹ | ۰ دیدگاه

زن قوی بودن دقیقا به چه معناست؟ چه چیزی زنان قدرتمند را از بقیه متمایز می‌کند؟ در این نوشتار با ۵ ویژگی بارز یک زن قدرتمند آشنا می‌شویم. با ما همراه باشید!

۱. او به خودش و دیگران احترام می‌گذارد

یک زن قدرتمند آنقدری به خودش احترام می‌گذارد که کسی فرصت بی‌احترامی به او را نیابد. او می‌داند که همه حق حرف زدن و شنیده شدن را دارند و انتظار دارد که دیگران هم به این حق او احترام بگذارند. و زمانی که سایرین آنطوری که دوست دارد با او رفتار نمی‌کنند، به سادگی با خردورزی، مهر و فروتنی واکنش نشان می‌دهد.

۲. او مستقل است

او به هیچ مرد یا زنی برای عبور از چالش‌های زندگی نیاز ندارد. او استانداردهای خودش را دارد. شاید ببینید که مدام اهداف کوچک خود را عملی می‌کند و سراغ هدف بعدی می‌رود زیرا نمی‌خواهد هیچ افسوسی در زندگی‌اش داشته باشد. این ویژگی گاهی برایش مشکل ایجاد می‌کند اما او دوست دارد که خودش از پس هر مشکلی بربیاید.

۳. او می‌داند که چطور احساساتش را کنترل کند

یک زن قدرتمند بر احساسات خود مسلط است و به آنها اجازه نمی‌دهد که بر وجودش مستولی شوند. او می‌داند که احساسات مثل آب و هوا دائم تغییر می‌کنند و قفل شدن بر موقعیت‌ها یا احساسات فعلی کاملا بی‌ارزش است. او احساسات خود را درک می‌کند، کنارشان می‌گذارد و بعد به مسیر درست ادامه می‌دهد.

۴. او ریسک‌پذیر است

او می‌داند که برای رشد و یادگیری لازم است گاهی ریسک‌پذیر باشیم. او ریسک‌ می‌پذیرد تا پیشرفت کند و محدودیت‌هایش را بسنجد! یک زن قدرتمند می‌داند که اگر محدودیت‌های ذهنی را کنار بگذارد، عبور از مرزها و رسیدن به اوج امری ممکن است.

۵. او می‌کوشد که مثبت بماند

مثبت‌گرایی حاکم بر ذهن اوست. او می‌داند که با نگاه منفی، نمی‌توان یک زندگی مثبت را به پیش برد. یک زن قدرتمند می‌داند که مثبت‌گرایی می‌تواند زندگی آدم‌ها را تغییر دهد و آنها را از عمق ناامیدی به اوج خوشی برساند. بنابراین او نه روی مشکلات که روی راه‌حل‌ها تمرکز می‌کند!

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید