عبدالله: به زودی فهرست اعضای کابینه مربوط به سپیدار معرفی می شود |
عبدالله: به زودی فهرست اعضای کابینه مربوط به سپیدار معرفی می شود

عبدالله: به زودی فهرست اعضای کابینه مربوط به سپیدار معرفی می شود

۲۵ / جوزا ۱۳۹۹ | ۰ دیدگاه
Image Title

عبدالله عبدالله رییس شورای عالی مصالحه ملی در دیدار با هیئت اداری مجلس نمایندگان از معرفی فهرست اعضای کابینه مربوط به سپیدار به زودی خبر داده است.

دفتر شورای عالی مصالحه ملی گفته است که عبدالله عبدالله رییس این شورا امروز یک شنبه (۲۵جوزا) با هیئت اداری مجلس نمایندگان دیدار کرده است.

این دفتر افزوده که در این دیدار رییس مجلس نمایندگان خواهان تسریع روند معرفی اعضای کابینه و پایان دادن به کار وزرای سرپرست شده و نیز حمایت پارلمان را از تلاش‌های صلح بیان کرده اند.

عبدالله نیز ضمن قدردانی از تلاش‌های شورای ملی برای حل مشکل سیاسی از خواست پارلمان برای تسریع روند معرفی اعضای کابینه حمایت کرده و وعده سپرده است که به زودی فهرست اعضای مربوط به این جریان را به رییس جمهور ارسال می‌کند.

معرفی و شناسایی ۱۱ عضو کابینه از سوی ارگ

براساس موافقت نامه سیاسی امضا شده میان ارگ و سپیدار به تاریخ ۲۸ ثور ماه گذشته دو جانب به صورت مساویه اعضای کابینه را تعیین می کنند و تاکنون  ریاست جمهوری بیش از ۱۱ عضو کابینه را معرفی کرده است.

بر اساس گفته های عبدالله با هیئت اداری مجلس تاکنون هیچ عضو کابینه از سوی سپیدار معرفی نشده و نامزد وزیران تعیین شده بیشتر از سوی ارگ ریاست جمهوری است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید