آمر شفاخانه کووید ۱۹ شیدایی هرات به دلیل بدرفتاری مراجعین استعفا کرد |
آمر شفاخانه کووید ۱۹ شیدایی هرات به دلیل بدرفتاری مراجعین استعفا کرد

آمر شفاخانه کووید ۱۹ شیدایی هرات به دلیل بدرفتاری مراجعین استعفا کرد

۱۸ / جوزا ۱۳۹۹ | ۰ دیدگاه
Image Title

 ریاست صحت عامه هرات تایید کرده است که آمر شفاخانه کووید ۱۹شیدایی این ولایت به دلیل بدرفتاری وابستگان یک جانباخته ویروس کرونا استعفا کرده است.

ریاست صحت عامه هرات امروز یک شنبه (۱۸جوزا) گفته است که آمر شفاخانه کووید ۱۹ شیدایی پس از ان استعفا کرده که چهار نفر غسال آماده بودند اقارب یک جانباخته ویروس کرونا را بدون دستکش غسل دهند.

ریاست صحت هرات افزوده پس از آن که آمر شفاخانه کووید ۱۹ شیدایی با این اقدام آنان مخالفت کرده و به آنان توصیه کرده است که این کار را نکنند و بگذارند غسال های موظف انجام دهند با فحش و دشنام بستگان این جانباخته کرونا مواجه شده به سمت وی خشت پرتاب کرده اند.

بدرفتاری بستگان قربانیان کرونا با داکتران

پیش از این نیز داکتران در شفاخانه محمد علی جناح کابل که برای تداوی بیماران ویروس کرونا اختصاص داده شده است از سوی بستگان یک جانباخته ویروس کرونا مورد لت و کوب قرار گرفته بود و همچنین رویداد های مشابه دیگر شماری از بستگان قربانیان ویروس کرونا داکتران و موظفین شفاخانه افغان – جاپان و  شفاخانه استقلال کابل را پس از ان مورد اهانت و لت کوب قرار داده بودند که بستگان انان از اثر ویروس کرونا جان باخته بودند.

هرچنند وزارت صحت از پولیس درخواست تامین امنیت مراکز صحی مخصوص ویروس کرونا را کرده بود اما به نظر می رسد نیروهای امنیتی تاکنون در این مورد اقدامی نکرده اند.

این در حالی است که شیوع ویروس کرونا در کشور به صورت روز افزون در حال گسترش است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید