۸ مدال از مسابقات الحسن کپ در اردن؛ ۵ نکته از قهرمانی افغانستان در رشته تکواندو در میان ۳۷ کشور جهان

۸ مدال از مسابقات الحسن کپ در اردن؛ ۵ نکته از قهرمانی افغانستان در رشته تکواندو در میان ۳۷ کشور جهان

۷ / اسد ۱۳۹۸ | ۰ دیدگاه

مسابقات الحسن کپ

افغانستان در مسابقات بین المللی تکواندو در اردن به نام “الحسن کپ”  در میان ۳۷ کشور قهرمانی و نایب قهرمانی را بدست آورد است.

رقابت در رده‌های سنی و وزنی مختلف

این مسابقات در کتگوری های مختلفی سنی و در وزن ۴۵  تا ۷۵ کیلو به تاریخ ۴ اسد (۲۶جولای) در شهر امان اردن برگزار شد و تا تاریخ ۶ اسد (۲۸جولای) ادامه داشت.

افغانستان در مقام نخست

در این رقابت ها ۹۸۲ تکواندو کار حضور داشتند. در این میان افغانستان با ۹ تکواندو کار در بخش نوجوانان با کسب سه مدال طلا، سه مدال نقره و دو مدال برنز مقام نخست رقابت ها را بدست آورد.

افغانستان با 9 تکواندو کار در بخش نوجوانان با کسب سه مدال طلا، سه مدال نقره و دو مدال برنز مقام نخست رقابت ها را بدست آورد

افغانستان با ۹ تکواندو کار در بخش نوجوانان با کسب سه مدال طلا، سه مدال نقره و دو مدال برنز مقام نخست رقابت ها را بدست آورد

۱۳ کشور و افغانستان در جایگاه اول و دوم تیمی

ذبیح الله شهزاد مسوول مطبوعاتی فدراسیون تکواندو در گفتگو با خبرنامه گفت: “در این مسابقات در کتگوری مجموعی تنها ۳۹ تیم از ۱۳ کشور جهان موفق به دریافت مدال شدند که افغانستان در این بخش در جایگاه دوم تیمی قرار گرفت.”

آقای شهزاد افزود در بخش نوجوانان و کتگوری پسران در میان ۲۱ تیم و ۱۰ کشور موفق به دریافت مدال طلا شده و افغانستان جایگاه نخست تیمی را کسب کرد.

حمایت شاهزاده اردن

این رقابت ها تحت نظارت مستقیم فدراسیون های آسیایی، جهانی و با حمایت شاهزاده اردن که رییس فدراسیون تکواندو اردن می‌باشد، برگزار شده بود.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید