دفتر والی قندهار: فردی که می‌خواست جنرال رازق را ترور کند بازداشت شده است |
دفتر والی قندهار: فردی که می‌خواست جنرال رازق را ترور کند بازداشت شده است

دفتر والی قندهار: فردی که می‌خواست جنرال رازق را ترور کند بازداشت شده است

همکار اجتماعی

فضل الرحمن
همکار اجتماعی

۱۹ / دلو ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه
Image Title

به دنبال نشر گزارش‌ها در مورد جلوگیری از یک حمله انتحاری بر جنرال رازق، فرمانده پولیس قندهار در جنوب افغانستان، دفتر مطبوعاتی والی قندهار می‌گوید فردی که می‌خواست این حمله را انجام بدهد بازداشت شده است.

قدرت‌الله خوشبخت، سخنگوی والی قندهار به خبرنامه گفت که احمدالله سرگند، مسئول رادیو کلید دو ماه پیش به اتهام ارتباط با تروریستان بازداشت شده بود و روز گذشته نیروهای امنیت ملی دفتر او را بازرسی کرده‌اند.

او گفت که نیروهای امنیت ملی از دفتر این خبرنگار مواد منفجره را که در مایک جاسازی شده بود کشف کرده‌اند. آقای خوشبخت گفت که فرد بازداشت شده می‌خواسته با مقام‌های ولایت قندهار مصاحبه کرده و در جریان مصاحبه مواد منفجره جاسازی شده در مایک را انفجار بدهد.

به گفته‌ی سخنگوی والی قندهار، در حال حاضر از احمدالله سرگند تحقیق می‌شود و پس ختم تحقیق جزئیات بیشتر و این‌که او با کدام گروه‌ها و افراد در ارتباط بوده است، به رسانه‌ها معلومات ارایه می‌شود.

این درحالی است که شام روز گذشته رسانه‌ها گزارش داده بودند که این خبرنگار می‌خواسته جنرال رازق را ترور کند اما پیش از آن‌که موفق به این کار شود، بازداشت شده است.

این سومین بار است که پس از ۲۰۱۳ میلادی از ترور جنرال رازق، یکی از مردان قدرتمند جنوب افغانستان توسط مایک جلوگیری می‌شود.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید