شکنجه شوکه آور دختر ۴ ساله افغان در ایران

شکنجه شوکه آور دختر ۴ ساله افغان در ایران

۱۹ / دلو ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

رسانه‌های ایرانی گزارش داده اند که یک دختر چهار ساله افغان پس از ضرب و شتم شدید به شفاخانه منتقل شده است. محمد رضا عسکریان زاده، مدیر روابط عمومی بهزیستی شهر اصفهان گفته با آن که هویت این کودک چهار ساله کاملا مشخص نشده اما به احتمال زیاد این دختر افغانستانی است.

این دختر چهار ساله که خودش را زهرا معرفی کرده، پنج شنبه هفته گذشته در حالی که در یکی از پارک‌های خمینی شهر در بین پتو پیچ شده و رها شده بود، توسط چند تن از شهروندان اصفهان به شفاخانه منتقل شد.

دکتر کیانوش جهانپور، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از عمل جراحی شکستگی ران پای راست این کودک خبر داده و گفته که این کودک مورد ضرب و شتم شدید در ناحیه سر، صورت و شکستگی ران سمت راست واقع شده بود و پس از انتقال به شفاخانه اقدامات اولیه درمانی برای او آغاز شده است.

آقای جهانپور وضعیت او را خوب توصیف کرده و گفته که اولین عمل جراحی این کودک موفقیت آمیز بوده است.

voilence-2

تاکنون گزارشی در مورد آزار جنسی به این کودک اعلام نشده اما او به شدت آسیب جسمی و روانی دیده است. پزشکان در تلاش اند که وضعیت جسمی و روحی این کودک چهار ساله، بهبود یابد.

این اولین بار نیست که یک کودک افغان در ایران مورد لت و کوب و آزار و اذیت قرار می‌گیرد. پیش از این ستایش قریشی، دختر ۶ ساله افغان از سوی یک نوجوان ایرانی مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته و پس از آن به قتل رسیده بود. به دنبال قتل ستایش قریشی، چندی پیش دولت ایران قاتل او را اعدام کرد.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید