در ولایت جوزجان؛ درگیری‌ها میان گروه داعش و طالبان وارد سومین روز شد

در ولایت جوزجان؛ درگیری‌ها میان گروه داعش و طالبان وارد سومین روز شد

۳۰ / جدی ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

مقام های محلی در ولایت جوزجان گفته اند که جنگ و درگیری میان گروه داعش و طالبان در این ولایت وارد سومین روز شده و اکنون درگیری بین این دو گروه تروریستی در روستاهای بی بی مریم و سردره شهرستان درزاب ادامه دارد.

دفتر مطبوعاتی والی جوزجان گفته که پس از قتل برادر ملا نادر، والی نام نهاد طالبان در ولایت سرپل از سوی گروه داعش، تنش ها میان این دو گروه تروریستی شدت گرفته است.

در خبرنامه‌ای که از سوی دفتر مطبوعاتی والی جوزجان منتشر شده هم‌چنان آمده که با پیوستن ملا غضنفر، یکی از فرماندهان داعش به طالبان، جنگ و درگیری بین طالبان و داعش در روستای خواجه عرب و قورغ شهرستان درزاب آغاز شده است.

ISIS.-US-senate

با پیوستن ملا غضنفر، یکی از فرماندهان داعش به طالبان، جنگ و درگیری بین طالبان و داعش در روستای خواجه عرب و قورغ شهرستان درزاب آغاز شده است

در خبرنامه آمده که در نتیجه این درگیری ها، روستاهای آقسای، آقبلاق، تراغلی افغانیه، تراغی عربیه، جواجه عرب و قورغ شهرستان درزاب و شمال غرب چقمه چقور شهرستان قوش تپه از کنترول گروه داعش بیرون و به دست گروه طالبان افتاده است.

عقب نشینی داعش

پس از درگیری ها میان این دو گروه تروریستی، گروه داعش به سوی روستاهای بی بی مریم، سردره و خوشتربلاق شهرستان درزاب عقب نشینی کرده است.

در جریان درگیری های سه روزه میان گروه های داعش و طالبان، ۸ تن از اعضای گروه داعش کشته شده است.

در این درگیری ها هم‌چنان، ۲ تن از اعضای گروه طالبان کشته و ۵ تن دیگر شان زخمی شده اند.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
اتحاد داعش و طالبان جنگ در جوزجان داعش طالبان

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید