اقدام اداره مبارزه با فساد اداری؛ معرفی ۲۳ تن از کارمندان دولتی به دادستانی کل افغانستان

اقدام اداره مبارزه با فساد اداری؛ معرفی ۲۳ تن از کارمندان دولتی به دادستانی کل افغانستان

۱۲ / قوس ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

اداره عالی مبارزه با فساد اداری، از معرفی ۲۳ تن از کارمندان ولایت های فراه، ننگرهار و کنر به دادستانی کل این کشور خبر داده است.

فراه

اداره عالی مبارزه با فساد اداری گفته است که به دنبال شکایت صورت گرفته از ۱۲ کارمند ولایت فراه و رسیدگی به قضایایی فساد اداری این افراد، آنها را به دادستانی کل معرفی کرده است.

در خبرنامه‌ی این اداره آمده است که از جمع این ۱۲ نفر، ۶ تن از ریاست فواید عامه و ۶ تن دیگر از شهرداری این ولایت به اتهام جرایم فساد اداری، اختلاس و سوء استفاده از صلاحیت های وظیفه ای به منظور بررسی عدلی و قضایی به دادستانی این کشور معرفی شدند.

anti corrpution (1)

ننگرهار

اداره عالی مبارزه با فساد اداری هم‌چنان در یک خبرنامه‌ی دیگر از معرفی ۷ تن دیگر در ولایت ننگرهار خبر داده است.

در خبرنامه آمده است که یک تن از اعضای مسلکی آمریت حقوق ریاست عدلیه‌ی ننگرهار در ارتباط به گرفتن مبلغ ۱۰۰ هزار کلدار پاکستانی رشوه، ۴ تن از کارمندان فرماندهی پولیس شهرستان بهسود به جرم گرفتن مبلغ ۵۰۰ دالر رشوه، ۲ تن از کارمندان آمریت سکتوری و تخنیکی شهرداری ولایت ننگرهار به جرم غصب زمین به دادستانی کل معرفی شده است.

anti corrpution (2)

کنر

این اداره هم‌چنان گفته است که یک تن از دادستانان نظامی و ۳ تن از سربازان پولیس ملی در ولایت کنر، به جرم گرفتن مبلغ ۱۰ هزار کلدار پاکستانی رشوه، برای بررسی عدلی و قضایی به دادستانی معرفی شدند.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
اداره عالی مبارزه با فساد اداری افغانستان دادستانی کل افغانستان دادستانی نظامی رشوه فساد اداری کنر مبارزه با فساد ننگرهار

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید