از سوی کمیسیون اصلاحات اداری؛ آغاز روند استخدام ۸ هزار معلم در افغانستان

از سوی کمیسیون اصلاحات اداری؛ آغاز روند استخدام ۸ هزار معلم در افغانستان

۱۴ / عقرب ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی افغانستان ثبت‌نام آنلاین و توزیع فورم برای ۸ هزار بست برای استخدام معلم‌های جدید را آغاز کرده است.

نادر نادری، رییس این کمیسیون با نشر اعلامیه‌ای در صفحه فیس‌بوک خود گفته است که ثبت‌نام آنلاین و توزیع فورم برای ۸ هزار بست جدید استخدام معلم از روز شنبه، ۱۳ عقرب شروع شده است. به گفته نادر نادری، ثبت‌نام و توزیع فورم برای ۹ هزار بست خالی دیگر در اداره‌های دولتی این کشور نیز روز دوشنبه، ۱۵ عقرب، شروع می‌شود.

روز چهارشنبه هفته گذشته آقای نادری اعلام کرد که ۱۷ هزار بست جدید به رقابت گذاشته شده است و قرار است روند ثبت نام و بایومتریک داوطلبان این بست‌ها و برگزاری امتحان با نظارت هیات‌های کمیسیون اصلاحات اداری صورت گیرد.

در اعلامیه این کمیسیون آمده است که «ثبت نام برای بست‌های مربوط به هر ولایت به ‌شمول ولایت کابل محدود و منحصر به کسانی است که در همان ولایت اقامت دارند.»

علاوه بر این هر متقاضی تنها می‌تواند برای یک بست خود را کاندید کند. گفته شده است که یک شخص نمی‌تواند در دو بست به ‌صورت همزمان در این رقابت اشتراک کند.

فورم ثبت نام این بست‌ها در کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی، دفترهای ولایتی این کمیسیون، ریاست‌های معارف، ریاست‌های منابع بشری ولایات و شهرستان‌ها توزیع می‌شود.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
استخدام معلم اعلان بست های جدید افغانستان بست های خالی کمیسیون اصلاحات اداری وزارت تحصیلات عالی افغانستان وزارت معارف

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید