درخواست از طالبان؛ استادان دانشگاه آمریکایی را آزاد کنید |
درخواست از طالبان؛ استادان دانشگاه آمریکایی را آزاد کنید

درخواست از طالبان؛ استادان دانشگاه آمریکایی را آزاد کنید

۸ / عقرب ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه
Image Title

پس از اینکه طالبان در مورد سلامتی استاد دانشگاه آمریکایی در افغانستان هشدار دادند، مسوولان این دانشگاه با نشر اعلامیه‌ای یک بار دیگر خواهان آزادی دو استاد این دانشگاه شدند که از سال گذشته در اسارت گروه طالبان قرار دارند.

مسوولان دانشگاه آمریکایی در افغانستان، از طالبان خواسته تا این دو استاد آمریکایی و استرالیایی این دانشگاه را به صورت فوری آزاد کند.

کوین کینگ آمریکایی و تیموتی ویکس استرالیایی، استادان دانشگاه آمریکایی افغانستان بودند که تابستان سال گذشته توسط طالبان از مقابل این دانشگاه در جاده دارالامان کابل ربوده شدند.

این اعلامیه پس از آن منتشر شده است که گروه طالبان با نشر اعلامیه‌ای هشدار داده است که کوین کینگ، استاد دانشگاه آمریکایی افغانستان که از یک سال گذشته در اسارت آنان قرار دارد، دچار بیماری قلبی شده و سلامتی اش در خطر است.

طالبان گفته‌اند که آقای کینگ بارها بی‎هوش شده و پاهایش متورم شده است اما آنها امکانات کافی برای درمان او را ندارند. این گروه گفته است که برای رهایی کوین کینگ خواسته های شان را مطرح کرده‌اند.

گروه طالبان سال گذشته برای آزادی این دو گروگان، خواهان رهایی برخی از رهبران زندانی خود شده بودند.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
آمریکا استادان دانشگاه آمریکایی استرالیا افغانستان حکومت افغانستان زندانیان طالب گروه طالبان مبادله استادان دانشگاه آمریکایی

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید