در تایلند؛ مردی که ۱۲۰ زن دارد

در تایلند؛ مردی که ۱۲۰ زن دارد

۲۹ / سنبله ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

اگر دنیا را بدون مرز در نظر بگیریم و آزادانه بتوانیم در گوشه‌های مختلف جهان سفر کنیم، با رویدادهای متفاوتی روبرو خواهیم شد تا باور کنیم که آری! چیزی که در رسانه‌ها منتشر می‌شود، دروغ نیست و واقعیت دارد.

جهان متفاوت

با آن‌که در کشورهای مختلف و در گوشه‌های پنهان و ناپیدای جهان هستی، مساله‌ی ازدواج بسیار مورد توجه بوده و می‌باشد، تعدادی از مردان بیشتر از یک بار ازدواج می‌کنند و تعدادی هم توانایی مالی کافی برای یک بار ازدواج را هم ندارند.

با این حال، رسانه‌های خارجی گزارش داده‌اند که یک مرد تایلندی بیش از حد معمول ازدواج کرده و زنان زیادی دارد.

۵۸ سال و ۱۲۰ زن

با آن‌که چند همسری در تایلند غیر قانونی است، اما یک مرد ۵۸ ساله در این کشور ۱۲۰ زن و ۲۸ کودک دارد.

چیزی که بیشتر غیر معمول است این است که همه زنان یکدیگر را می‌شناسند.

تامبون پراسرت، اخیرا مجبور شد اعتراف کند که به طور غیرقانونی بیش از ۱۰۰ زن دارد. این مرد سیاست‌مدار ۵۸ ساله که صاحب یک شرکت ساختمانی موفق است، به خبرنگاران گفته که ۱۲۰ همسر و ۲۸ فرزند دارد.

اولین ازدواج

تامبون پراسرت، اولین بار در سن ۱۷ سالگی ازدواج کرده است. همسر اول او در حدود دو سال از او کوچکتر است. تامبون و همسر اولش سه فرزند دارند.

زنان کمتر از ۲۰ سال

تامبون پراسرت پس از ازدواج اول، شروع به ازدواج با زنانی می‌کند که همگی زیر ۲۰ سال سن داشتند. با افزایش روز افزون سن و سال تامبون، صنعت ساختمانی او نیز رشد می‌کرد و در هر جایی که خانه می‌ساخت، یک زن می‌گرفت. تامبون گفته که همه‌ی زنانش را دوست دارد و زنانش هم او را دوست دارند.

جالب این جاست که هر زمانی او زن جدید می‌گرفت، به او می‌گفت که چند زن دیگر هم دارد و قصد دارد در آینده نیز زن دیگری بگیرد.

120-wives

تامبون پراسرت، اولین بار در سن ۱۷ سالگی ازدواج کرده است

جدیدترین همسر

جدیدترین همسر تامبون پراست،۲۷ سال سن دارد.

سرپرستی ۱۲۰ زن

پراسرت گفته که ۲۲ زن او در نزدیکی خانه‌اش و باقی زنان او در دیگر نقاط تایلند زندگی می‌کنند. او هم‌چنان گفته که سرپرستی ۱۲۰ زن و ۲۸ فرزند برای او هیچ مشکلی خلق نکرده و برای هر زنش مطابق به میل‌شان خانه و زندگی ساخته است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
ازدواج افغانستان داشتن 120 زن سرپرستی 120 همسر عروسی های غیرقانونی مرد تایلندی

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید