در آمریکا؛ نجات از مرگ، پس از دریافت هدیه‌ای از یک دوست

در آمریکا؛ نجات از مرگ، پس از دریافت هدیه‌ای از یک دوست

۲۵ / سنبله ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

در دنیایی که اغلب انسان‌ها فقط به خودشان فکر میکنند و برای خود زندگی می‌کنند، شاید بتوان گفت که اگر کسی هم با مرگ دست و پنجه نرم کند برای شان بی تفاوت خواهد بود و این چیزی است که نمی توان انکار کرد و از این دست آدم‌های بی‌تفاوت بسیار فراوان است.

با این حال اما در گوشه‌یی از همین دنیای پر از آدم های بی‌تفاوت، شخصی برای این که دوستش را از دست ندهد، حاضر شده است که گُرده‌اش ( کلیه) را به او اهدا کند.

فرانسیا رئیسا، بازیگر آمریکایی پس از آن که سلنا گومز یکی از بهترین دوستانش به بیماری لوپوس گرفتار شد، حاضر شد تا گُرده‌اش را به او هدیه بدهد. خانم گومز ۲۵ ساله پس از آن که به مرض لوپوس گرفتار شد، کلیه‌ای از جانب دوستش فرانیسا رئیسا، بازیگر آمریکایی دریافت کرد که به او کمک کرد تا زنده بماند.

سلنا گومز، خواننده و بازیگر آمریکایی در صفحه انستاگرام خود نوشته که عمل جراحی پیوند گرده نیز با موفقیت انجام شده است. او که در انستاگرام‌ ۱۲۶ میلیون دنبال‌کننده دارد، دلیل این‌ که چرا در تابستان جاری در انظار عمومی ظاهر نشد را مبتلا شدن به بیماری لوپوس دانسته و این‌که زیر نظارت پزشک قرار داشته است.

پس از انجام عملیات اما، خانم گومز در نوشته‌ی انستاگرامی خود نوشته که هیچ واژه‌ای برای توصیف احساسش ندارد و نمی‌داند که چطور از رئیسا که ارزشمند‌ترین هدیه‌ی زندگی را با فداکاری به او داده است، تشکر کند.

«سلنا گومز» در سال ۲۰۱۵ متوجه شد به بیماری «لوپوس» مبتلا است. او به خاطر اضطراب و افسردگی ناشی از بیماری مدت یکسال از صحنه دوری کرد.

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

بیماری لوپوس

بیماری لوپوس زمانی رخ می‌دهد که سیستم ایمنی بدن بیمار به بافت‌ها و اندام‌های بدن فرد حمله می‌کند و به قسمت‌های مختلف بدن آسیب می‌رساند. این بیماری در دختران جوان رایج‌تر است اما پیوند عضو نیز در جوانان آسان‌تر از افراد سال‌خورده انجام می‌شود.

بیماری لوپوس ممکن است پس از عمل جراحی بازگشت دوباره داشته باشد اما داروهایی که برای پذیرش عضو جدید پیوندی تجویز می‌شود اغلب به درمان کمک می‌کنند.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
آمریکا افغانستان بیماری لوپوس خواننده و بازیگر آمریکایی دریافت هدیه سلنا گومز نجات یافتن از مرگ هنرمند آمریکایی

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید