حساب‌های کاربری در انستاگرام؛ فروش طرح آبی رنگ توسط کارمندان و راه درآمدی برای دلالان و کاربران

حساب‌های کاربری در انستاگرام؛ فروش طرح آبی رنگ توسط کارمندان و راه درآمدی برای دلالان و کاربران

۲۰ / سنبله ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

تاکنون متوجه شد‌ه‌اید که چرا حساب کاربری انستاگرام برخی از افراد با یک طرح آبی رنگ از دیگر حساب‌ها متمایز شده است؟

این حساب‌ها به عنوان حساب‌های تایید شده، نزد استفاده کنندگان از اعتبار برخوردار است و البته بیشتر این حساب‌ها متعلق به افراد سرشناس سیاسی، ورزش‌کاران و هنرمندان مشهور است و به منظور جلوگیری از سوء استفاده‌ی دیگران این‌گونه تعریف شده است.

حالا اما گزارش شده که برخی از کارمندان انستاگرام که امکان تایید حساب‌های کاربری را دارند، از اختیار خود سوء استفاده کرده و طرح آبی مورد نظر را در بدل ۱۵هزار دالر به افراد مختلف می‌فروشند. این کار نوعی معامله در بازار سیاه دانسته می‌شود.

هم‌چنان گفته شده که پول بدست آمده از فروش طرح تایید حساب، به جیب دلال‌ها می‌رود. گفته شده است که فرایند فروش این طرح آبی، شامل کاربر یا خریدار، کارمند انستاگرام و یک دلال می‌شود که در اکثر موارد، بخش زیادی از پول به جیب دلال یا فرد واسطه می‌رود.

به گونه‌ی مثال از یک معامله‌ی ۱۵ هزار دالری، تنها ۱۲۰۰ دالر به کارمند سوء استفاده جوی انستاگرام می‌رسد. در برابر این مبلغ ناچیز، اما بیشترین خطر متوجه کارمند انستاگرام است زیرا او را در خطر اخراج و بیکاری قرار خواهد داد.

با این حال نه تنها فرد دلال پول کافی به جیب‌ می‌زند، بلکه خریداران نیز سودی زیادی از این معامله بدست می‌آروند. در تبلیغات تجاری تنها حساب‌هایی مورد توجه شرکت‌ها قرار می‌گیرد که تایید شده‌ی انستاگرام باشد. خریداران از این طریق به تبلیغات شرکت‌های مختلف می‌پردازند و از این راه، در آینده‌ی بسیار کوتاه صاحب سود بزرگی می‌شوند.

با این حال، کارآفرین اینترنتی بولیویایی، آلهاندرو ریوجا، رسمن اعلام کرده که می‌تواند حساب‌های کاربری تویتر، فیس‌بوک و اینستاگرام را به قیمت‌های ۱۵۰۰، ۲۵۰۰ و ۶۰۰۰ دالر با تضمین بازگشت پول در صورت عدم موفقیت تایید کند که این کار به گفته‌ی ریوجا، بین ۲ تا ۶ هفته به طول می‌انجامد.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
افغانستان حساب های کاربری در انستاگرام رسانه های اجتماعی سو استفاده از حساب های کاربری شرکت انستاگرام فروش حساب های انستاگرام کارمندان شرکت انستاگرام

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید