در سراسر افغانستان؛ نابودی ۱۲۴ شورشی در عملیات نظامیان افغان

در سراسر افغانستان؛ نابودی ۱۲۴ شورشی در عملیات نظامیان افغان

خبرنگار

سرور سروش
خبرنگار

۱۲ / اسد ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

وزارت دفاع افغانستان از کشته شدن ۱۲۴ شورشی در یک شبانه روز گذشته در ولایت های مختلف این کشور خبر داده است.

وزارت دفاع در اعلامیه‌ای گفته است که نیروهای امنیتی این کشور در ولایت های ننگرهار، کاپیسا، پکتیا، پکتیکا، میدان وردک، خوست، غزنی، ارزگان، قندهار، بادغیس، بغلان، فاریاب، میدان وردگ، بدخشان، قندوز و هلمند ۱۲۴ تن را کشته و ۲۶ تن دیگر را زخمی کرده اند.

عملیات گسترده

وزارت دفاع افغانستان از عملیات نیروهای امنیتی این کشور جزییات بیشتری ارایه کرده و افزوده است که در شهرستان‌های چک و سیدآباد میدان وردک ۹ جنگجوی طالبان به شمول حاجی فضل الله مسوول حملات انتحاری این گروه در این ولایت کشته شده است.

forces1

نیروهای امنیتی افغانستان ۱۲۴ تروریست را در ولایت‌های مختلف این کشور نابود کرده اند

پکتیکا

نیروهای امنیتی افغان در شهرستان گومل ولایت پکتیکا مواضع شورشیان طالبان را هدف قرار داده که در نتیجه آن ۷۰ شورشی این گروه کشته شده اند.

غزنی

در درگیری میان نظامیان افغان و جنگ‌جویان طالبان در شهرستان قره باغ و مرکز ولایت غزنی ۱۷ جنگ‌جوی این گروه کشته و ۴ تن دیگر زخمی شدند.

فاریاب

شورشیان طالبان در ولایت فاریاب هدف حمله نیروهای امنیتی افغان قرار گرفته که در نتیجه آن در شهرستان دولت آباد این ولایت ۱۰ شورشی این گروه کشته و ۱۵ تن دیگر زخمی شده اند.

taliban

وزارت دفاع گفته است که در شهرستان برکی برک ولایت لوگر ۹ شورشی طالبان به شمول یک تن از فرماندهان محلی این گروه کشته شده است

لوگر

وزارت دفاع افغانستان هم‌چنان اعلام کرده که در شهرستان برکی برک ولایت لوگر ۹ شورشی طالبان به شمول یک تن از فرماندهان محلی این گروه کشته شده است.

بدخشان

در درگیری میان نیروهای امنیتی افغان و گروه طالبان در شهرستان تگاب ولایت بدخشان ۶ شورشی طالبان کشته و ۴ تن دیگر زخمی شده اند.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
افغانستان امنیت افغانستان بدخشان تروریستان جنگ با طالبان داعش طالبان میدان وردک وزارت دفاع

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید