در سراسر افغانستان؛ نابودی 89 تروریست |
در سراسر افغانستان؛ نابودی ۸۹ تروریست

در سراسر افغانستان؛ نابودی ۸۹ تروریست

خبرنگار

سرور سروش
خبرنگار

۲۶ / سرطان ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه
Image Title

وزارت دفاع افغانستان از کشته شدن ۸۹ تروریست در یک شبانه روز گذشته در ولایت‌های مختلف این کشور خبر داده است.

وزارت دفاع افغانستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که نیروهای امنیتی این کشور با راه اندازی عملیاتی در ولایت های ننگرهار، لغمان، کاپیسا، پکتیا، پکتیکا، خوست، لوگر، ارزگان، قندوز، فاریاب، تخار، بدخشان و هلمند ۸۹ تروریست را کشته و ۲۶ تن دیگر را زخمی کرده اند.

نیروهای امنیتی افغانستان در ولایت غزنی شورشیان طالبان را هدف حمله قرار داده که در نتیجه در شهرستان گیروی این ولایت ۱۹ شورشی این گروه کشته و ۹ تن دیگر زخمی شده اند.

وزارت دفاع اعلام کرده که در عملیات پاکسازی که در شهرستان ناوه ولایت هلمند راه اندازی گردیده بود ۴۲ جنگ‌جوی طالبان کشته و ۱۲ پناه‌گاه این گروه تخریب شده است.

security-in-kabul

نیروهای امنیتی افغانستان ۱۹ شورشی طالب را در شهرستان گیروی ولایت غزنی از بین برده اند

شورشیان طالبان در ولایت ارزگان هدف حمله نیروهای امنیتی افغان قرار گرفته که در نتیجه در شهرستان ترینکوت این ولایت ۷ شورشی این گروه کشته و ۶ تن دیگر زخمی شده اند.

براساس اعلامیه وزارت دفاع، در شهرستان چرخ ولایت لوگر ۲ داعشی کشته و یک تن ازفرماندهان این گروه همراه با ۴ شهروند خارجی بازداشت شده اند.

در شهرستان کوهستان ولایت فاریاب،جنگجویان طالبان هدف حمله نیروهای امنیتی افغان قرار گرفته که در نتیجه ۶ جنگ‌جوی این گروه کشته و ۳ تن دیگر زخمی شده اند.

در نبرد میان نظامیان افغان و گروه طالبان در شهرستان ارگوی ولایت بدخشان ۳ جنگجوی این گروه کشته، یک تن مجروح و ۴ تن دیگر بازداشت شده اند.

ISIS militants

وزارت دفاع افغانستان از کشته شدن ۳ جنگجوی داعش در ولایت ننگرهار خبر داده است

در همین حال، نیروهای امنیتی افغان در شهرستان بتی کوت ولایت ننگرهار بر مواضع گروه داعش حمله کرده که در نتیجه ۳ داعشی کشته و ۴ تن دیگر زخمی شده اند.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
افغانستان جنگ افغانستان جنگ با داعش جنگجویان طالب طالب نظامیان افغان ننگرهار نیروهای امنیتی وزارت دفاع

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید