پس از ماه عسل؛ مسی قرارداد جدید با بارسلونا امضا می‌کند |
پس از ماه عسل؛ مسی قرارداد جدید با بارسلونا امضا می‌کند

پس از ماه عسل؛ مسی قرارداد جدید با بارسلونا امضا می‌کند

۱۴ / سرطان ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه
Image Title

لیونل مسی فوق ستارده آرژانتینی، قرارداد جدیدش با بارسلونا را پس از برگشت از ماه عسل در اواسط این ماه میلادی، امضا خواهد کرد.

این مهاجم آرژانتینی روز جمعه هفته گذشته با آنتونیلا روکوزو ازدواج کرد. قرار بود در آخر هفته جاری آقای مسی، با فامیلش به مرکز کاتالان برگردد اما برگشت او تا ۱۲ جولای به عقب افتاده است.

مسی و روکوزو اکنون با دو پسر شان تیاگو و ماتیئو در جزایر کارائیب به سر می‌برند. آنها برای ماه عسل به این جزایر رفته اند.

مسی در ۱۲ جولای برای تست پزشکی به کاتالونیا بر می‌گردد تا تمرینات پیش فصل را با هم‌تیمی‌هایش شروع کند.

مسی پنج بار برنده توپ طلا شده است. او که حالا خارج از قرارداد ۲۰۱۸ قرار دارد، گفته است که رایزنی‌ها میان او و باشگاه اش نهایی می‌باشد.

مسی به یک قرارداد تازه که او را در چهار فصل آینده تا سال ۲۰۲۱ در بارسلونا نگه خواهد داشت موافقت نشان داده است.

messi1

انتظار می‌رود قرارداد جدید، مسی را با ۲۲ میلیون یورو، به پر درآمدترین بازی‌کن جهان تبدیل کند

مسی بعد از بازی در جام جهانی، کپ امریکا و کپ سینتناریو امریکا در سه فصل اخیر خوش درخشید و کمتر شکست خورده است. از همین جهت بر می‌گردد تا برای یک دور مسابقه که در ماه اگست در مقابل رئال مادرید برگزار می‌شود، آمادگی بگیرد.

ازدواج مسی و آنتونیلا یک امر فوق العاده در بارسا بود که تمام هم‌تیمی‌های فعلی و قدیمی او چون کارلس پویال ، دانی آلویس، سامویل ایتو، پیکیو گیرارد، نیمار و سوارز به آن دعوت شده بودند.

این ستاره آرژانتینی در سال ۲۰۰۴ به باشگاه بارسلونا پیوست و در مدت بازی‌هایش در باشگاه کاتالون ۳۰ جایزه گرفته است. او همچنان در این باشگاه بیشتر از ۵۰۰ گول به ثمر رسانده است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
افغانستان بارسلونا پردرآمدترین بازیکن جهان ورزش عروسی مسی فوتبال فوق ستارده آرژانتینی فوق ستاره فوتبال قرارداد مسی لیونل مسی ورزش

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید