رییس اجرایی افغانستان؛ نقد جدی حکومت وحدت ملی

رییس اجرایی افغانستان؛ نقد جدی حکومت وحدت ملی

خبرنگار

سرور سروش
خبرنگار

۲۲ / جوزا ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

داکتر عبدالله عبدالله رییس اجرایی افغانستان امروز در کابل ضمن این که از کوتاهی حکومت در امر حکومت‌داری خوب صحبت کرد گفت که پس از این نمی تواند بی اعتنایی مسولان حکومتی در مقابل مصوبه های ریاست اجرایی را بپذیرد.

رییس اجرایی افغانستان که امروز در جلسه شورای وزیران درکابل صحبت می‎کرد گفت که برخی از وزیران نشست شورای وزیران را نادیده می‌گرند که به گفته او “اصلا قابل قبول نیست.”

رییس اجرایی افغانستان هم‎چنان در این نشست از گفتگوهای جدی که با رییس جمهوری این کشور آغاز کرده خبرداد.

داکترعبدالله، در این نشست هم‎چنان از اعلامیه دادستانی کل افغانستان مبنی بر تعلیق مسولیت‌های فرمانده گارنیزیون و فرمانده پولیس کابل استقبال کرد.

آقای عبدالله گفت که دادستانی بر اساس قانون و خواست مردم افغانستان کار کرده است.

shanghai

داکترعبدالله عبدالله رییس اجرایی افغانستان گفت که نشست شانگهای فرصت خوبی بود که در مورد صلح و همکاری‌های منطقه‌ای بحث گردید

اما در عین حال، رییس اجرایی افغانستان در این نشست از معترضان خواست که مشکل ترافیک و ازدحام شهر را در نظر بیگرند. او تصریح کرد که باید براساس روحیه وحدت ملی به خواست های مردم و معترضان رسیدگی شود.

نشست شانگهای

داکترعبدالله عبدالله رییس اجرایی افغانستان در نشست امروز شورای وزیران از کنفرانس کابل و نشست شانگهای یادآوری کرد و گفت که هردو نشست فرصتی خوبی بود که در مورد صلح و همکاری‌های منطقه‌ای بحث گردید.

آقای عبدالله تصریح کرد که در نشست شانگهای نیز بر مبارزه متحدانه با تروریزم تاکید شده و کشورهای عضو ناظر در مورد همکاری امنیتی در قالب این سازمان توافق کرده اند.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
افغانستان جلسه شورای وزیران حکومت وحدت ملی افغانستان خبرنامه داکتر عبدالله شورای وزیران کنفرانس کابل نشست شانگهای وحدت ملی

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید