داستان خواندنی جهان آمریکایی؛ کارتر ویلکرسن، یک سال خدمات رایگان رستوران و چالش ۱۸ میلیون بار بازتویت

داستان خواندنی جهان آمریکایی؛ کارتر ویلکرسن، یک سال خدمات رایگان رستوران و چالش ۱۸ میلیون بار بازتویت

خبرنگار خبرنامه

علی اکبر
خبرنگار خبرنامه

۲۲ / حمل ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

نوجوان آمریکایی که می خواهد برای یک سال سرویس رایگان یکی از فست فودها در ایالت متحده را به دست آورد در تویتر ترند شده است.

یک نوجوان اهل نویدا در ایالت متحده امریکا ماموریت یافته تا ۱۸ میلیون بار یکی از تویت هایش را که با هشتگ (#nuggsforcarter) در صفحه‌های تویتر ترند شده است، بازتویت نماید.

کارتر ویلکرسن (Carter Wilkerson)، این نوجوان آمریکایی روز پنجشنبه هفته‌ی گذشته با پست تویتی در صفحه‌ی تویتری‌اش از ویندیز (Wendy’s) یکی از رستورانت های مشهور این کشور پرسید که او به چند بار بازتویت نیاز دارد تا برای مدت یک سال از خدمات این رستورانت به طور رایگان مستفید شود.

در جواب تویت کارتر، این رستورانت اما با تعیین ۱۸ میلیون بار بازتویت، کارتر را به چالش کشید.

کارتر دوباره در جواب ویندیز نوشت که این کار را تمام شده فرض کند. “Consider it done”.

با این رقابت، کارتر اما صفحات مجازی تویتری را خیلی مشغول ساخته است. هشتگ (#nuggsforcarter) حالا تبدیل به یک ترند تویتری در فضای مجازی شده است. با آن که کارتر هنوز از هدف تعیین شده خیلی دور است اما او تا به حال توانسته است که ۲٫۵ میلیون بار بازتویت کننده پیدا کند.

این رقم نزدیک به تویت ایلن دی‌جینریس، کامیدین و مجری مشهور برنامه‌های تلویزیونی آمریکایی است که تصویر سلفی اسکارش در سال ۲۰۱۴ میلادی با حدود ۳٫۲ میلیون بازتویت مشهور شده و تبدیل به بیشترین بازتویت شونده شد.

رستورانت ویندیز (Wendy’s) یک روز بعد در روز ۷م اپریل از این که بازتویت‌های تویت کارتر به ۱ میلیون رسیده بود، تحت تاثیر قرار گرفت.

از این که غول های تکنالوجی مثل شرکت‌های گوگل، مایکروسافت آمازون و اپل نیز در حمایت از او وارد میدان شده‌اند، به نظر می‌رسد که حامیان بسیاری را در تویتر کسب کرده است.

در زیر هم تعدادی از بازتویت‌ها در حمایت از ویلکرسن:

شرکت بزرگ اپل

شرکت بزرگ آمازون

شرکت بزرگ مایکروسافت

شرکت بزرگ گوگل

و اما در نهایت برخی از کاربران تویتر نیز دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا را به چالش کشیده که آیا کارتر را بازتویت می کند یا نه. ترامپ یکی از مشهورترین و جنجالی ترین چهره های تویتری آمریکا است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید