جوانی که پس از کاهش ۱۱۱ پوند وزن کاملا تغییر شکل داده است

جوانی که پس از کاهش ۱۱۱ پوند وزن کاملا تغییر شکل داده است

خبرنگار خبرنامه

علی اکبر
خبرنگار خبرنامه

۲۱ / حمل ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

لوویز ترایگو نام جوانی است که اگر شما در سال ۲۰۱۱ میلادی او را می‌دیدید هرگز تصور نمی‌کردید که روزگاری او را نشناسید. زیرا آن‌روز شما او را جوانی با وزن بیش از ۴۰۰ پوند می‌دیدید که حتی نمی‌توانست روی پاهایش بی‌ایستد.

کارش را ترک کرده بود و در مقابل، نامزدش نیز او را تنها گذاشته بود. از جانبی هم روز به روز بر وزنش افزوده می‌‎شد و خودش نیز افسرده شده بود. خلاصه لوویز به تمام معنی منزوی گردیده بود.

با تمام این‌ها لوویز ترایگوی امروز شباهتی جز نام، با مرد شش سال پیش ندارد. با اطمینان می‌توان گفت اراده‌ی او باعث شده است تا امروز آقای ترایگو یکی از زیباترین بدن‌های جهان را دارد. لوویز با کم‌کردن ۱۱۱ پوند وزنش امروز غیر قابل تشخیص شده است.

وزن روزافزون این جوان، افسردگی زیادی برای او به بار آورده بود و زمانی که او تصمیم گرفت تا به داکتری مراجعه کند، نتیجه این شد که دکترش نیز بابت افزایش وزن اش به‌ هشدار دهد.

لوویز اما پس از گذشت حدوداً ۶ سال به گونه‌ی غیر قابل تصور با یک رابطه‌ی جدید، مربی‌گری و مشاوره‌ی تغذیه شهره شده است. او با تلاش‌های زیادی که به خرج داد توانست تا پایین‌ترین حد ممکن، وزنش را کم کرده و به ۱۵۵ پوند برساند، اما پس از آغاز تمرینات وزنه‌برداری، لوویز ترایگو با قد ۵٫۷ فت (۱٫۷۳ متر) وزنش را به ۱۷۰ پوند افزایش داده است تا در رشته‌ی خود نیز از نخبگان باشد.

آقای ترایگو در مصاحبه‌ای با استیل شرادید (Steel Shredded) می‌گوید که “در واقع وزن من از زمانی که خردسال بودم، رو به افزایش بود. من از دوره‌ی مکتب، شروع به وزن‌گرفتن کردم و زمانی که به دوره‌های بالای مکتب می‌رفتم دیگر خیلی چاق بودم. چاقی همیشه بخشی از زندگی من بوده است. وزن من به طور همیشگی حدود ۲۰۰ پوند بود.”

این جوان در ادامه‌ی صحبت‌هایش می‌گوید وزن او بعد از آغاز تحصیلات‌اش در کالج و شروع کار، به سرعت زیاد می‌شد. لوویز ترایگو در این رابطه می‌افزاید “من به دلیل توجه‌ی که بیشتر به نمراتم می‌کردم، هرگز توجه جدی به خوراک خود نمی‌کردم. من قبل از این‌که بدانم وزنم به ۳۰۰ پوند رسیده است هرگز به صحت خود نگاهی نداشتم.”

لوویز می‌گوید که پس از مدتی او کارش را در یک انبارخانه آغاز کرد و هر روز احساس می‌کرد که خسته و خسته‌تر می‌شود تا دریافت که دیگر نمی‌تواند روی پاهایش بی‌استد و سرانجام شغل‌اش را رها کرد و خانه نشین شد.

#transformationtuesday 400lbs at 65% bodyfat on the left, 170 pounds at 12% bodyfat on the right. I've been asked on countless occasions: "What drives you? Why didn't you quit?" Simple. I live for the hunt. I'm allergic to complacency. I'm not content with initial goals… I want to constantly grow. In control of this physical being, for I WILL it. So, let me ask you. Why aren't you driven? Why are you content with being the victim and quit? You're better than that. You're destined for more. Act like it. ❤ Namaste brothers and sisters! #wls #weightloss #bodytransformation #trainer #fitfam #fitness #weightlossjourney #fatloss #workout #muscle #fit #motivation #inspire #fattofit #transformation #igfitness #weightlosstransformation #igfitfam #handsome #igfit #healthy #bodybuilding #wlscommunity #nutrition #selfhelp #inspiration

A post shared by Luis Trigo (@savageresolve) on

آقای ترایگو می‌افزاید که “بدبختانه هنگامی که من شغلم را ترک کردم، رابطه‌ی طولانی مدتم را نیز از دست دادم و این مساله بیشتر باعث افسردگی من شد و سبب شد تا وزنم در مدت دو ماه به ۴۰۰ پوند برسد. از این رو در معرض بیماری‌های قلبی و مرض دیابت نیز قرار گرفتم.” او می‌گوید “داکتر به من هشدار داد که فقط ۲۴ سال دارم و وزنم نیز به ۴۰۰ پوند رسیده است، و اگر این وضعیت را تغییر ندهم، به‌زودی می‌میرم.”

لوویز ترایگو می‌گوید دکتر برایش گفته است که باید تصمیم بگیرد «در خانه بماند و بمیرد یا کاری کند که بتواند به زندگی‌اش طوری که می‌خواست ادامه دهد؟». برای کسی که تمام عمرش از هر نوع غذایی که دلش خواسته، صرف کرده، کار خیلی آسان نبود. لوویز نمی‌دانست که از کجا و چگونه آغاز کند؟ لوویز می‌گوید که “اولین کاری را که من کردم، از مصرف فست‌فود و نوشیدنی‌های گازدار دست کشیدم.”

او در ادامه می‌گوید که تمریناتش در اوایل خیلی دشوار و خسته‌کننده بوده و در روزهای اول فقط به بالا و پایین تپه‌ای که در نزدیکی خانه‌اش قرار داشت، قدم می‌زد. زیرا این نهایت کاری بود که او می‌توانست انجام دهد. آقای ترایگو می‌افزاید “من می‌خواستم وزنم را فورا کم نمایم. وقتی که برای اولین بار تمرین کردم، در واقع نتوانستم ادامه دهم. من هیچ گاهی به این وضعیت بدم پی‌نبرده بودم.”

با تمام این‌ها ظاهراً اکنون همه چیز رو به راه شده است. او حالا یک مربی زیبایی اندام و متخصص تغذیه است. لوویز ترایگوی امروز را باید با این القاب و نشان‌ها بیابید.

علی شهیر همکار این گزارش بوده است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
از دست دادن وزن افغانستان جامعه چاق ترین مرد خبرنامه سوء تغذیه کاهش وزن ورزش زیاد

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید