فوتبالیست خیر؛ احمد موسی 21 میلیون‌دالری پشت میله‌های زندان |
فوتبالیست خیر؛ احمد موسی ۲۱ میلیون‌دالری پشت میله‌های زندان

فوتبالیست خیر؛ احمد موسی ۲۱ میلیون‌دالری پشت میله‌های زندان

خبرنگار خبرنامه

علی شیر شهیر
خبرنگار خبرنامه

۱۷ / حمل ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

رسانه‌های بریتانیایی گزارش داده اند که احمد موسی بازی‌کن جوان تیم لسترسیتی آن کشور در خانه‌ی ۸۵۰هزار پوندی اش بازداشت شده است.

این رسانه‌ها مدعی اند که مهاجم نایجریایی لستر، پس از ضرب و شتم جمیله موسی همسرش، در خانه توسط پلیس بریتانیا دست‌گیر شده است. این درحالیست که همسایه‌های فوتبالیست ۲۴ ساله، او را جوان آرام و بی‌آزار می‌دانند.

به گفته‌ی این رسانه‌ها این اتفاق دقیقاً ساعاتی پس از برد شیرین این تیم مقابل ساندرلند رخ داده است.

این بازیکن مسلمان در شرایطی با این اتهام روبرو می‌شود که از او به عنوان یکی از خیرترین ورزش‌کاران جهان یاد می‌شود / عکس: رسانه‌های اجتماعی

این بازیکن مسلمان در شرایطی با این اتهام روبرو می‌شود که از او به عنوان یک ورزشکار خیر یاد می‌شود / عکس: رسانه‌های اجتماعی

بازیکن شماره ۷ باشگاه لستر پارسال از زسکا مسکو روسیه با قرارداد چهارساله به ارزش نه (۹) میلیون پوند به این باشگاه پیوست.

موسی سیاه پوست که بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ در تیم روسی زسکا مسکو توپ می‌زد با درخشش در لیگ برتر روسیه و لیگ قهرمانان اروپا توجه کلودیو رانیری، مربی اخراجی تیم لستر سیتی انگلیس را به خودش جلب کرد و به خدمت گرفته شد.

مبلغ انتقال موسی از زسکا به لسترسیتی ۹ میلیون پوند اعلام شده بود و بدان ترتیب او در کنار آندری کراماریچ به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ لستر قرار گرفت.

بازیکن شماره ۷ باشگاه لستر پارسال از زسکا مسکو روسیه با قرارداد چهارساله به ارزش نه (۹) میلیون پوند به این باشگاه پیوست / عکس: گیتی

اکنون پولیس بریتانیا مدعی است که با شکایت خشونت خانواد‌گی علیه او، بازیکنی را دست‌گیر کرده است که دست کم ۱۶٫۶ میلیون پوند لیگ برتر انگلیس به پاهای او هدر خواهد رفت.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
احمد موسی بازیکن خیر بازیکن مسلمان خشونت خانوادگی ضرب و شتم همسر فوتبال لستر سیتی مسلمان

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید