۲۴ ساعت در افغانستان؛ نابودی ۴۵ تروریست در ۷ ولایت

۲۴ ساعت در افغانستان؛ نابودی ۴۵ تروریست در ۷ ولایت

خبرنگار خبرنامه

محمد رضا جعفری
خبرنگار خبرنامه

۱۳ / حمل ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه

وزارت دفاع افغانستان از ادامه عملیات نظامی علیه گروه های تروریستی در نقاط مختلف این کشور و کشته شدن ۴۵ تروریست در نتیجه این عملیات ها که در یک شبانه روز گذشته صورت گرفته خبر داده است.

هلمند

مقامات وزارت دفاع افغانستان از کشته شدن ۳ فرمانده طالبان در ولایت ناامن هلمند خبر داده اند. این فرماندهان طالبان در ولسوالی ناوه و نواحی اطراف شهر لشکرگاه مرکز این ولایت هدف قرار گرفته اند. به گفته مقامات این وزارت، علاوه بر این افراد ۱۲ تروریست دیگر کشته شده و ۷ تن نیز زخمی شده اند.

قندهار

در ولایت جنوبی قندهار نیز ۶ طالب کشته شده و ۴ تن زخمی شده اند. در اعلامیه خبری وزارت دفاع آمده است که این افراد در ولسوالی نیش این ولایت هدف نیروهای امنیتی این کشور قرار گرفته اند.

ولایت جنوبی قندهار افغانستان روی نقشه

در ولایت جنوبی قندهار نیز ۶ طالب کشته شده و ۴ تن زخمی شده اند

غزنی

عملیات نظامی نیروهای امنیتی افغانستان در ولایت غزنی نیز ادامه یافته است. گفته شده که در ولسوالی ناوه، ۱۳ تروریست در نتیجه حملات هوایی این نیروها کشته شده اند. هم چنین در ولسوالی اندر این ولایت و در عملیات پاک سازی برخی از مناطق این ولسوالی نیز، ۳ تروریست دیگر نابود شده اند.

ننگرهار

در ولایت شرقی ننگرهار، باز هم گروه داعش هدف حملات نیروهای امنیتی این کشور قرار گرفته است. این عملیات ها در دو ولسوالی اچین و بهسود صورت گرفته که در نتیجه، ۴ تن از افراد داعش کشته شده و ۲ تن دیگر نیز زخمی شده اند.

زابل و ارزگان

۴ تروریست در ولسوالی میزان در زابل و ولسوالی دهراوود ولایت ارزگان کشته شده اند.

Nangarhar-Taliban

مقامات پولیس از حمله طالبان به ولسوالی درقد ولایت تخار در شمال شرق افغانستان و کشته شدن ۱۰ طالب خبر داده اند

تخار

در همین حال مقامات پولیس از حمله طالبان به ولسوالی درقد ولایت تخار در شمال شرق این کشور و کشته شدن ۱۰ طالب خبر داده اند.

فرماندهی پولیس ۸۰۸ سپین زر در شمال شرق افغانستان گفته است که افراد طالبان شب گذشته از چندین جهت به این ولسوالی حمله کردند اما با مقاومت نیروهای امنیتی، ۱۰ تن از طالبان کشته شده و ۹ تن دیگرشان زخمی شدند.

این حمله از ساعت ۸ شب آغاز شده و تا ساعت ۴ صبح ادامه داشته است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
24 ساعت در افغانستان افغانستان تروریستان داعش طالبان قندهار گزارش امنیتی نیروهای امنیتی هلمند

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید