دوقلوهای سالم؛ 5 نکته در باره زنی که در ۶۵ سالگی در اسپانیا دو کودک را به دنیا آورد |
دوقلوهای سالم؛ ۵ نکته در باره زنی که در ۶۵ سالگی در اسپانیا دو کودک را به دنیا آورد

دوقلوهای سالم؛ ۵ نکته در باره زنی که در ۶۵ سالگی در اسپانیا دو کودک را به دنیا آورد

خبرنگار

فرید حقجو
خبرنگار

۳ / حوت ۱۳۹۵ | ۰ دیدگاه

برای بسیاری ها حامله شدن یک زن در سنین بالا غیرممکن دانسته می شود. اما این غیرممکن در مواردی شکسته شده و تبدیل به ممکن شده است. اخیرا خبر حاملگی زنی ۶۵ ساله در اسپانیا بسیاری ها را متحیر کرده است. این زن کودکان دوقولو را به دنیا آورده است.

دومین مادر پیر

به گزارش سی بی اس نیوز در یک مورد استثنایی زنی در بیمارستان “رکولتاس”،  منطقه “بورگس” اسپانیا در سن۶۴ سالگی دو نوزاد دوقلو به دنیا آورد. این دو نوازد که یکی پسر و دیگری دختر هستند در سلامتی کامل بسر می برند. این در حالیست که این زن در جریان ۶ سال برای دومین بار باردار می شود. او قبلا در سن ۵۸ سالگی در ۲۰۱۱ میلادی نخستین دخترش را به دنیا آورده بود.

Birth1

این زن اسپانیایی در جریان ۶ سال برای دومین بار باردار می شود

مراقبت توسط ۶ متخصص زایمان

در هنگام تولد این نوزادان یگ گروهی چند نفری از بیمارستان که شامل دو متخصص زنان، دو متخصص اطفال، دو قابله و تعداد انگشت شماری از پرستاران بود، حضور داشتند.

انتقاد از آینده فرزندانش

او پیش از تولد دختر اولش با انتقادهای زیادی مواجه بود از جمله این که در سن ۹۰ سالگی، دخترش تنها ۳۰ سال خواهد داشت. او در این مورد گفته که “دوست داشتم دوباره مادر شدن را تجربه نمایم اما بیشتر پزشکان آن را غیر ممکن می دانستند.”

او در ادامه افزوده “چند سال پیش یک زن پزشک را ملاقات کردم که پذیرفت کمکم کند. پیش از تولد دختر اولم آنها به من گفته بودند که چانس بچه دار شدنم تنها شش درصد است. با این حال دوست داشتم یکبار دیگر چانسم را امتحان کنم. به گفته این زن مسن؛ حاملگی در این سن دوباره احساس جوانی و قوی بودن را برایم هدیه می دهد.”

Birth

این زن هم چنان دختر اول اش را در سن ۵۸ سالگی به دنیا آورده است

مراقبت مقامات محلی

به گزارش روزنامه اسپانیایی diario دختر نخست این زن به خاطر این که به مکتب حاضر نمی شد و شاید هم توجه به آن نداشت از سال ۲۰۱۴ بدینسو در مراقب مقامات محلی به سر می برد.

پیرترین مادر جهان

با همه این ها اما، در حال حاضر “دالجیندر کاور” اهل هندوستان به عنوان پیرترین مادر جهان شناخته می شود. او که قبلا تحت لقاح ازمایشگاهی قرار گرفته بود در ماه اپریل ۲۰۱۵ در سن ۷۰ سالگی فرزندش را به دنیا آورد. به دنبال او این زن پیرترین مادر جهان شناخته شده است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
اسپانیا افغانستان بچه دار شدن خبرنامه دوقلو زایمان زن 64 ساله زنان حامله نوزاد

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید