8 قرارداد به ارزش بیش از 7 میلیارد افغانی از سوی کمیسیون تدارکات ملی افغانستان واگذار شد |
۸  قرارداد به ارزش بیش از ۷ میلیارد افغانی از سوی کمیسیون تدارکات ملی افغانستان واگذار شد

۸ قرارداد به ارزش بیش از ۷ میلیارد افغانی از سوی کمیسیون تدارکات ملی افغانستان واگذار شد

خبرنگار خبرنامه

علی شیر شهیر
خبرنگار خبرنامه

۱۰ / دلو ۱۳۹۵ | ۰ دیدگاه

کمیسیون تدارکات ملی افغانستان، هشت قرارداد را به ارزش ۷،۴ میلیارد افغانی تایید کرده و ۱۱ قرارداد دیگر را نیازمند بررسی های بیشتر دانسته است.

محمد اشرف غنی، رییس جمهوری افغانستان در این برنامه گفت که “کمیسیون تدارکات ملی تلاش جدی به‎خرج می‎دهد تا چالش‌های که در گذشته در همچو پروژه‎های بزرگ وجود داشته و سال‎های متمادی با دارایی‌های مردم افغانستان از سوی عناصر فاسد و استفاده‌جو بازی صورت گرفته، بار دیگر تکرار نگردد.”

این جلسه با حضور جان ساپکو، بازرس ویژه ایالات متحده امریکا برای باز سازی افغانستان (سیگار)، و اکثر مقام‌های حکومتی افغانستان در ارگ ریاست جمهوری افغانستان برگزار شده بود.

8 projects aproved by NPA (2)

این جلسه با حضور جان ساپکو بازرس ویژه ایالات متحده امریکا برای باز سازی افغانستان (سیگار) در ارگ ریاست جمهوری افغانستان برگزار شده بود

پروژه های که امروز مورد تایید کمیسوین تدارکات ملی افغانستان قرار گرفت شامل، پروژه دیزاین و ساخت بند تنگی شادیان ولایت بلخ و بند آب کلی ولایت سمنگان، بازسازی کانال شفلان ولسوالی پشتون زرغون ولایت هرات، تعدیل قرارداد ساختمان سربند یتیم تپه و تحکیم سواحل دریای آمو در ولسوالی ینگی قلعه ولایت تخار، تعدیل در قرارداد ساختمان سرک جبل السراج الی نجراب، تهیه و نصب تجهیزات تکنالوژی معلوماتی برای دانشگاه های کابل، پولی تخنیک، طبی کابل و موسسات تحصیلات عالی  پروان و میدان وردک و هم‌چنان تعدادی از قراردادهای حفظ و مراقبتی و محروقاتی وزارت امور داخله می‌شود.

8 projects aproved by NPA (1)

رییس جمهوری افغانستان در این جلسه گفته است که دست فسادپیشه گان را از پروژه های کلان ملی کوتاه خواهد کرد

پروژه های که از سوی این کمیسیون پیشکش شد، شامل دیزاین و ساختمان بندها در ولایت‎های پکتیا، خوست، لغمان، بامیان، دایکندی، پروان، فراه، غور، بادغیس، تخار، قندهار و ارزگان می‎گردد. این پروژه‎ها به‎منظور رسیدگی به مشکلات تدارکاتی به ویژه حصول اطمینان از ظرفیت شرکت‎ها و دقت مطالعات فنی، از سوی کمیسیون تدارکات ملی ارائه شده بود.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
افغانستان بروژه های زیربنایی پروژه های بزرگ رییس جمهور غنی زندگی کمیسیون تدارکات ملی

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید