دختر نوجوانی که با پخش زنده خودش را حلق‌آویز کرد + (ویدیو) |
دختر نوجوانی که با پخش زنده خودش را حلق‌آویز کرد + (ویدیو)

دختر نوجوانی که با پخش زنده خودش را حلق‌آویز کرد + (ویدیو)

خبرنگار خبرنامه

عبدالله رحمانی
خبرنگار خبرنامه

۲۲ / جدی ۱۳۹۵ | ۰ دیدگاه
Image Title

اخیراً دختر ۱۲ ساله‌ای که دانش‌آموز مدرسه کدارتون در شهر پولک گرجستان بوده، حلق‌آویزکردن خود را با استفاده از گزینه‌ی پخش زنده (live stream) رسانه‌های اجتماعی، جهانی ساخته است.

کتلینا نیکول داویس، نام دختری است که جریان خودکشی خود را به صورت زنده ثبت رسانه‌های اجتماعی کرد و هزاران نفر او را در آن زمان تماشا می‌کردند. کت خودش را در ۳۰ام ماه دسامبر سال پیش کشت.

12year-old-girl-sucide-live-2

کتلینا نیکول داویس / عکس: رسانه‌های اجتماعی

در ویدیویی که از جریان خودکشی این دختر به‌جا مانده، دیده می‌شود که او دوربین را به سمت خود و در جایی نصب می‌کند و پس از آن طنابی را گره می‌زند و به درختی می‌بندد. سپس او از تک تک کسانی که در خاطرش است عذخواهی می‌کند و همین‌طور از مردم. او در ادامه از این‌که نمی‌تواند با افسردگی که شامل حالش شده، مقابله کند، صحبت می‌کند.

رسانه‌های محلی گرجستان گزارش داده اند که تیم امدادگران دقایقی پس از انجام این عمل به محل حادثه رسیده اند اما آنان فقط موفق به پیدا کردن جسد این دختر خردسال شده اند.

دیویس با استفاده از برنامه‌ی لایف.می، که یک رسانه‌ی اجتماعی با قابلیت‌های بالا می‌باشد این تصاویر خود را جهانی ساخته است.

البته ویدیویی که از جریان این عمل او در این رسانه و یوتیوب گذاشته شده بود، توسط هردوی آنان حذف و قفل شده، اما با داشتن لایسنس شما هنوزهم می‌توانید قسمتی از آن را تماشا کنید.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
حلق آویز به صورت زنده حلق آویز کردن خودکشی خودکشی به صورت زنده دختر 12 سال رسانه های اجتماعی زندگی لایف مرگ

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید