برای آیفون7؛ از فروش اعضای بدن تا تغییر نام |
برای آیفون۷؛ از فروش اعضای بدن تا تغییر نام

برای آیفون۷؛ از فروش اعضای بدن تا تغییر نام

خبرنگار خبرنامه

عبدالله رحمانی
خبرنگار خبرنامه

۱۰ / عقرب ۱۳۹۵ | ۰ دیدگاه
Image Title

اخیراً پسری در اوکراین با تغییر نام خود به آیفون ۷ مورد توجه جهانی به خصوص رسانه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

آیفون هفت محصول تازه ای از شرکت اپل است که اخیرا در بازار موبایل های هوشمند آمده است.

شرکت

شرکت الکترونیکی در اوکراین این فرصت را فراهم کرده تا با تغییر نام خود صاحب آیفون۷ شوید

یک شرکت الکترونیکی در کیف اوکراین با برگزاری رقابتی میان طرف‌داران تلفن های هوشمند آیفون وعده داده‌بود که برای ۵نفر اولی که نام‌های خود را رسماً به آیفون۷ تبدیل کنند، یکی از این تلفن ها را به صورت رایگان خواهد داد.

الکسندر تورین ۲۰ساله باشنده‌ی کیف، نخستین کسی بوده که برای بدست آوردن این گوشی گران‌قیمت نام خود را به آیفون۷ تغییر داده است.

اما تاتیانا پنینا خواهر الکسندر که حالا باید آیفون۷ صدا بزنیم‌اش، از این کار برادر خود شوکه شده و به خبرنگاران گفته است که “پذیرفتن این موضوع بسیار برایم دشوار است و باور نمی‌کنم این حرف حقیقت داشته باشد. فکر می‌کنم هر شخصی در این دنیا دوست دارد ابراز وجود کند. این هم یکی از راه‌های مشهور شدن است که الکساندر آن را در پیش گرفته است.”

خود این آقای آیفون هفت نیز آن‌چه به نظر می‌رسد از بابت این که با نام آیفون۷ خطاب شود، خرسند نیست. او خود نیز به خبر‌نگاران گفته است که اگر قرار باشد صاحب فرزندی شود، دوست ندارد فرزندانش پدر خود را آیفون۷ صدا کنند. او افزوده است که در آن صورت دوباره نام خود را به الکسندر تورین تغییر خواهد داد.

این پسر برای

این پسر برای خرید آیفون کلیه‌ی سمت چپ خودرا فروخته است

این تغییر نام در حالی صورت می‌گیرد که در رفت و برگشتی در صفحات اجتماعی، مدتی قبل متوجه شدم که یکی از معتادان آیفون که باشنده‌ی نایجیریا بود، برای خرید این محصولات تازه‌وارد اِپل، یکی از کلیه هایش را فروخته بود.

پیشینه‌ی این داستان تا این‌جا ختم نمی‌شود. در زمان ورود محصول قبلی موبایل‌های هوشمند اپل موسوم به آیفون ۶ و آیپد، یک پسر ۱۷ساله‌ی چینی نیز کلیه‌ی خود را با ارزش ۲۰۰۰یورو فروخته بود تا بتواند آیفون و آیپد بخرد.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
آیفون7 پسری اوکراینی تغییر نام برای آیفون تکنالوژی تلفن های هشو خبرنامه فروش اعضای بدن

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید