رییس‌جمهور فلیپین: خدا با من حرف زد

رییس‌جمهور فلیپین: خدا با من حرف زد

خبرنگار خبرنامه

عبدالله رحمانی
خبرنگار خبرنامه

۸ / عقرب ۱۳۹۵ | ۰ دیدگاه

رودریگو دیوترته، رییس جمهور فلیپین که به یک سیاست مدار فحاش شهره‌ی جهان است مدعی شده که خداوند با او صحبت کرده‌است.

مرد شماره یک فلیپین ادعا دارد که در جریان بازگشت از جاپان به زادگاهش، خداوند با او در هواپیما صحبت کرده و به او هشدار داده که دست از ناسزاگویی بردارد.

دیوترته که در ماه ثور امسال برنده‌ی انتخابات این کشور شده بود، جریان گفت‌گوی خود با خداوند را چنین تعریف می کند: “وقتی از جاپان در حال بازگشت بودیم، در هواپیما همه خواب بودند و من به آسمان نگاه می‌کردم که صدایی را شنیدم، بدون شک صدای خداوند بود و برایم ‌گفت، اگر دشنام‌دادن را توقف ندهی، این هواپیما را سقوط می‌دهم.”

این رییس جمهور در ادامه گفته‌است که با خداوند تعهد کرده که دیگر به کسی دشنام نخواهد داد و تعهد با خداوند تعهد با مردم فلیپین است.

دیوترته در مورد پاپ فرانسیس نیز از جملاتی که برای اوباما به کار برده بود استفاده کرده او را نیز ناسزا گفته است

دیوترته در اوایل ماه سبتامبر امسال در آستانه‌ی سفر خود به لاووس، در یک کنفرانس مطبوعاتی در رابطه به مداخلات ریاست جمهوری امریکا در امور داخلی کشورش صحبت می‌کرد، در میان سخنان خود باراک اوباما رییس جمهور ایالات متحده را «حرامزاده» خواند. رودریگو دیوترته پیش از دشنام اوباما، به دلیل بددهنی‌هایش در مورد افراد چون پاپ فرانسیس نیز شهرت داشت. دیوترته در مورد پاپ نیز از واژه های مشابه استفاده کرده‌بود.

دوترته پیش از ریاست جمهوری فلیپین، شهردار مانیل بود و در ماه می در انتخابات این کشور شرکت کرده که با آرای قابل توجه به ریاست جمهوری برگزیده شد.

اکنون این سیاست مدار که به گفته‌ی مشاور سیاست خارجی اش “انسان به شدت معنوی” است و به خداوند ایمان دارد، با این سوژه یک بار دیگر بر سر زبان ‌ها افتاده است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
اوباما حرامزاده است دیگر فحش نمی‌دهم رودریگو دیوترته رییس جمهور فلیپین رییس جمهوری که با خدا حرف زد

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید