رسم وفاداری؛ سگی که جهان را شوکه می‌کند |
رسم وفاداری؛ سگی که جهان را شوکه می‌کند

رسم وفاداری؛ سگی که جهان را شوکه می‌کند

خبرنگار خبرنامه

عبدالله رحمانی
خبرنگار خبرنامه

۶ / عقرب ۱۳۹۵ | ۰ دیدگاه
Image Title

از سابق گفته اند، وفا را باید از سگ بیاموزید. سگ دیترویتی که در کنار وسایل دور انداخته‌‌شده‌ صاحبان خود صبح تا شب پاسبانی می‌دهد و منتظر است تا آنان برگردند.

می‌گویند سگ ها تا آخرین لحظه کنار شما خواهند ماند اما زمانی که شما آنان را رها کنید چه اتفاقی می‌افتد؟ صاحبان این سگ پیتبال، او را در کنار جاده رها کرده است و قرار نیست که هرگز برگردند اما این سگ حاضر نیست وفاداری به صاحبان خود، که سزاوار داشتن او نیستند را رها کنند.

تصویری که از این سگ با مبایل گرفته شده است

داستان از آن‌جا است که از سال‌ها قبل خانواده‌ای در کنار خیابانی در منطقه‌ی دیترویت با سگی زندگی می‎کردند. زمانی که آنان تصمیم به نقل مکان می‌گیرند، بعضی وسایل کهنه و شکسته و هرآن‌چیزهایی را که در موتر حامل اسباب خانه‌ی شان جای نمی‌شد را در همان‌جا می‌گذارد بر علاوه سگ خود، بوو.

بوو شبانه روزی از این وسایل حراست می‌کند

حالا این سگ مانده است و این اسباب. بوو حاضر نیست پاسبانی از این وسایل را رها کند. این پاسبانی او حالا به یک ماه رسیده است.

داستان بووی وفادار کم کم شبیه هاچیکوی معروف می‌شود. همان سگی که حالا از او مجسمه‌ای در جاپان بنا شده است تا خاطرات او را زنده نگه داشته شود و به انسان ها نیز گوش‌زد گردد که تنها با خیانت و دغل بازی نیست که آدم ماندگار می گردد؛ راه های دیگری مثل این نیز وجود دارد.

مجسمه‌ی هاچیکو، سگی که تا زمان مرگ خود، سالها منتظر صاحبش بود تا برگردد

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
انتظار برای صاحب سگ سگ وفادار سگی در خیابان هاچیکو وفا

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید